Podnikání Pro Holky Podcast

Je tohle opravdu konec podcastu Pink & Powerful Talk?

July 16, 2021 Markéta Baginská Season 3 Episode 63
Podnikání Pro Holky Podcast
Je tohle opravdu konec podcastu Pink & Powerful Talk?
Show Notes

Něco končí, něco nového začíná. Dnes je to přesně 15 měsíců zpátky, co jsem našla v sobě odhodlání, zapojila svůj mikrofón a začala zde s Vámi sdílet mou cestu, zkušenosti a věci, které jsem se v životě naučila.

Za ten rok a čtvrt jsem pro Vás připravila přes 60 epizod a vy jste společně se mnou strávili za sluchátky dohromady přes 18 000 hodin za což Vám patří extrémně velké díky!

Vy, posluchači, kteří jste tady byly se mnou od samotného začátku moc dobře víte, že i já se společně s Vámi na své cestě vyvíjela.

První epizody zasahovali do témat ze sportovního prostředí, návazně životního stylu a později sfér osobního rozvoje, podnikání a marketingu, který mě nadchnul natolik, že jsem se rozhodla založit firmu Podnikání Pro Holky a inspirovat, edukovat a propojovat ženy nejen v ČR ale díky mé business parťačce Petře Botekové i na SK půdě, s čím se pro Vás zde váže jeden hodně velký update, který bude jednoznačně pozitivním krokem vpřed. A to zejména pro Vás - ženy, které touží po svobodě, hojnosti a vnitřním naplnění.

Podcast Pink & Powerful Talk se mění na officiální podcast projektu Podnikání Pro Holky, kde se budete moci těšit nejen na mně, ale i Petru a spousty dalších inspirativních hostů, kteří Vám budou na Vaší cestě přínosem.

V tomto podcastu s tebou budeme sdílet nejen spousty informací, zkušeností, ale i tipů, jak vše vybalancovat a nezapomínat žít život i ve chvíle, kdy se snažíš dosáhnout svého úspěchu.

Je to přesně to, po čem toužíš?

Tak přihlaš odběr, ať ti nic neuteče a připrav se na pořádnou dávku energie a skvělých informací každé pondělní ráno společně s námi,

Za Podnikání Pro Holky,
Markét

Sleduj nás zde:

Podnikání Pro Holky: @podnikaniproholky_

Markéta: @market.baginska